Reklama

Magazyn TYGRYSY Biznesu jest magazynem bezpłatnym, dostępny na rynku od 3 lat, zarówno w wersji papierowej, jak i online. Wydanie papierowe to magazyn w klasycznej, drukowanej formie . Każdy numer to ponad 90 stronicowe wydanie wypełnione merytoryczną treścią nad którą czuwa zespół redaktorów, których misją jest dostarczenie wartościowych informacji naszemu czytelnikowi.

Odbiorcami naszego magazynu są m.in. właściciele i prezesi firm,głównie z sektora mśp, ale nie tylko, wyższe kadry zarządzające, dyrektorzy/pracownicy działu marketingu, managerowie i specjaliści HRM, przedstawiciele branży reklamowej, wszystkie osoby zainteresowane tematyką biznesu, promocji i zarządzania.

Nakład: 7 000 egzemplarzy

Częstotliwość: kwartalnik

Dystrybucja: ogólnopolska (prenumerata, kolportaż zewnętrzny)

– prenumerata stała (> 4 000 prenumeratorów)

– prenumerata do bazy klientów/laureatów programów branżowych, których organizatorem jest Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej

-kolportaż podczas targów, kongresów i konferencji, które organizujemy i którym patronujemy – dystrybucja wśród partnerów biznesowych.

Magazyn dostępny jest również w najlepszych kawiarniach, restauracjach, hotelach, salonach spa i punktach usługowych na terenie całego kraju.

Chcesz dotrzeć ze swoją ofertą bezpośrednio do osób decyzyjnych w firmach?

Szukasz partnerów w biznesie?

Potrzebujesz promocji w profesjonalnym medium?

Skontaktuj się z działem reklamy!

Kierownik Działu Reklamy
Justyna Nakonieczna
kom.: 512 009 069

reklama@tygrysybiznesu.com.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Show Buttons
Hide Buttons