Życie Na Obcasach – Jak być kobietą sukcesu?

Jedyne takie wydarzenie w Polsce – niepowtarzalne historie prelegentek – doświadczone kobiety z różnych branż w jednym miejscu. Wyjątkowa atmosfera i profesjonalne podejście do każdego uczestnika sprawi że będzie to idealnie spędzony czas.

Jeśli interesuje Cię jak myślą i działają kobiety sukcesu, skąd czerpią inspirację, jak podejmują ważne decyzje i co je motywuje, to zapraszamy Cię na niezwykłe spotkanie: Życie Na Obcasach – Jak Być Kobietą Sukcesu, które odbędzie się 19 czerwca 2018 roku w Warszawie.

Masz szansę posłuchać niezwykle inspirujących wystąpień kobiet, które odniosły sukces i opowiedzą o tym co na drodze do tego sukcesu było ważne. Spotkasz mnóstwo interesujących osób, będziesz mieć okazję do zawarcia nowych znajomości, wymiany zdań na ważne dla Ciebie tematy z ludźmi ze zbliżonego kręgu zainteresowań.

Poznaj wyjątkowe prelegentki: Dominika Nawrocka, Victoria Iwanowska, Maria Kruczek, Monika Bieniek, Małgorzata Lewińska, Ewelina Myłek

Zobaczysz świat oczami Kobiet Sukcesu, co, być może, pomoże Ci w codziennym życiu i pracy, w zrozumieniu własnych wyborów i możliwości.
Jest to także szczególna okazja dla Panów, aby spróbowali zbliżyć się do kobiecego stylu skutecznego działania, zrozumieć go i może się czegoś nauczyć…

Informacje oraz Bilety : www.zno-warszawa.evenea.pl

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem TYGRYSY Biznesu.

Show Buttons
Hide Buttons