Budujemy dla Ciebie

Dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi w zakresie szeroko pojętego budownictwa ogólnego i przemysłowego. W swoim portfolio może poszczycić się obiektami sportowymi, rekreacyjnymi, usługowo-handlowymi, placówkami użyteczności publicznej jak i halami magazynowymi oraz produkcyjnymi.

Mocną stroną przedsiębiorstwa jest kompleksowa realizacja zleceń, począwszy od przygotowania projektu, poprzez uzyskanie niezbędnych pozwoleń, wykonawstwo, aż do momentu oddania gotowego obiektu w ręce Inwestora. Koncepcja działania firmy opiera się na doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu Zespołu składającego się z ponad 60 osób tj.: projektantów, inżynierów, kierowników budowy, pracowników administracyjnych oraz pracowników fizycznych. Ma to przełożenie na liczbę realizowanych projektów przez firmę K&K, która cały czas się zwiększa. Dzięki nowym i coraz bardziej wymagającym projektom Firma K&K umacnia swoją pozycję w branży budowlanej. Firma K&K Budujemy dla Ciebie jest nieodłączną częścią Grupy K&K, która sukcesywnie rozszerza swoją działalność. Aktualnie należą również do niej:

K&K Investments spółka, która zajmuje się przede wszystkim działalnością deweloperską. Inwestuje w budowę osiedli domków w zabudowie szeregowej oraz domów jednorodzinnych.

CCHP Energia czyli zespół specjalistów z zakresu energetyki. Oferuje pełną obsługę inwestycji od doboru najlepszego rozwiązania z uwzględnieniem kogeneracji oraz OZE po realizację projektu wraz z nadzorem nad obiektem.

Eskel Group świadczy usługi doradczo-szkoleniowe z zakresu aplikowania o środki z Unii Europejskiej. Specjalizuje się w projektach dotyczących zakupu maszyn i urządzeń produkcyjnych, budowy/modernizacji budynków oraz efektywności energetycznej.

Centrum Dachowe służy doradztwem w dziedzinie wyboru materiałów budowlanych oraz najlepszych rozwiązań technicznych i ekonomicznych w kwestii budowy domów.

K&K Agro działa w sferze rolnictwa oferując profesjonalne, bezpłatne doradztwo zarówno w ramach pozyskania dotacji unijnych, jak i samej budowy inwentarskiego, a także jego specjalistycznego wyposażenia.

K&K Dachy oferuje usługi z zakresu pokryć dachowych. Przy zastosowaniu najnowszych technologii wykonuje wszelkie prace związane z dekarstwem, zarówno budowę nowych jak i remonty istniejących.

Głównym założeniem Grupy K&K jest szybkie i elastyczne dostosowanie się do wymagań Klienta przy zachowaniu najwyższych standardów jakości, czego efektem są liczne nagrody oraz certyfikaty, którymi Grupa K&K może się poszczycić m.in. FIRMA GODNA ZAUFANIA 2017, PRZEDSIĘBIORSTWO FAGIR PLAY 2017, GAZELE BIZNESU 2017, Gepard Biznesu 2017.

Wydarzenia z życia firmy na bieżąco można śledzić w mediach społecznościowych:

http://www.kik-group.pl

https://www.linkedin.com/company/kikgroup

https://www.facebook.com/kikostrzeszow

Show Buttons
Hide Buttons