Budujemy zaufanie Klientów

O programie Best of Health&Beauty, w którym wyróżniane i promowane są najlepsze firmy branży zdrowia i urody opowiada Elżbieta Michalska, Prezes Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej.

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej prowadzi nabór do programu Best of Health &Beauty 2017. Skąd pomysł na taki program?

Branża zdrowia i urody przeżywa prawdziwy rozkwit. Powstaje ogromnie dużo obiektów świadczących specjalistyczne usługi, na rynku pojawia się wiele nowych marek kosmetyków. Konkurencja rośnie i coraz trudniej przebić się ze swoją ofertą oraz zyskać zaufanie Klienta. Jednocześnie Klientom coraz trudniej odnaleźć się w gąszczu ofert i ocenić ich jakość oraz skuteczność. To bardzo istotny obszar życia, przywiązujemy jako konsumenci coraz większą wagę nie tylko do piękna, ale i zdrowia, których nie wolno ryzykować. Dlatego jako CBCK chcemy wspierać wartościowe firmy i marki na rynku, będąc jednocześnie gwarantem jakości dla Klientów.

Kto może zgłosić swój udział?

Program kierowany jest do luksusowych obiektów i hoteli Wellness & Spa, klinik i gabinetów medycyny estetycznej, jak również producentów i dystrybutorów kosmetyków specjalistycznych dla profesjonalistów.

Jaki jest cel programu?

Program ma trzy cele. Pierwszy to weryfikacja i wyróżnienie najlepszych produktów oraz usług branży zdrowia i urody. Nagroda Best of Health&Beauty to prestiżowe poświadczenie jakości i wiarygodności firm. Drugim celem jest promocja Laureatów, wsparcie PR-owe i marketingowe firm. A trzeci to ułatwienie potencjalnym klientom decyzji o zakupie. Nasze godło promocyjne – diamentowe serce –   skutecznie zachęca do skorzystania z danej oferty, potwierdzając jej wartość i bezpieczeństwo.

Jaki sposób wyłaniani są Laureaci?

Proces weryfikacji w minimalnym stopniu angażuje firmy, które się zgłaszają. Samodzielnie przeprowadzamy badania wizerunkowe, sprawdzamy opinie klientów oraz weryfikujemy ofertę. Oceniana jest zarówno jakość produktów i usług, jak i ich bezpieczeństwo dla zdrowia, a  przypadku obiektów również warunki wykonywanych zabiegów oraz standardy obsługi.

Do kiedy można zgłaszać udział?

Zgłoszenia przyjmujemy do końca września 2017, wszystkie informacje można znaleźć na stronie www.certyfikacjakrajowa.org.pl. Finał programu i wręczenie statuetek planujemy na Targach kosmetycznych i konferencji Esthetic Show 18-19 listopada 2017 r. w EXPO XXI w Warszawie.

Co otrzymują wyróżnieni?

Laureaci otrzymują kryształową statuetkę i dożywotnią lenicję na posługiwanie się godłem promocyjnym Best of Health&Beauty 2017. Wszyscy nagrodzeni mogą liczyć również na roczne wsparcie promocyjne i medialne. Przede wszystkim jednak  nasze wyróżnienie to potwierdzenie jakości i rzetelności, wzmocnienie pozytywnego wizerunku i rozpoznawalności marki, a w konsekwencji wzrost zaufania do marki i większa sprzedaż.

 Dziękuję za rozmowę.

Agata Cupriak

Show Buttons
Hide Buttons