EyeShield

 

Kiedy prowadzisz własną firmę, z pewnością nie raz doświadczyłeś frustracji, przemęczenia i momentów skrajnego wyczerpania. Praca w dzień i w nocy powoduje, że Twój umysł wciąż jest na najwyższych obrotach, a Ty sam miewasz problemy ze snem i bywasz rozdrażniony w ciągu dnia. Zastanawiasz się, z czego może to wynikać?


W 2017 roku przyznano Nagrodę Nobla z dziedziny medycyny za odkrycie rytmu dobowego. W dużym skrócie – my, ludzie, postrzegamy czas, ponieważ patrzymy na zegarek lub telefon i wiemy, która jest godzina. Natomiast każda komórka Twojego ciała posiada geny zegarowe. Jak sama nazwa wskazuje, te geny są zegarkiem mówiącym komórkom, która jest godzina, a wskazówką odmierzającą czas jest… światło!


Okazuje się, że sztuczne światło niebieskie z komputera, telefonu, TV czy nawet zwykłego oświetlenia zaburza nasz rytm dobowy i organizm myśli, że jest cały czas południe! Nie wydziela się wtedy melatonina, hormon odpowiedzialny za regenerację, sen oraz naprawę. W efekcie czego każdego wieczora marnujesz swój potencjał do bycia lepszym, zdrowszym, bardziej wyspanym, z większą chęcią do działania.
Naszą wspólną misją jest uświadamianie społeczeństwa i zapewnienie skutecznej ochrony przed sztucznym światłem niebieskim. Tak powstały okulary EyeShield. Nosząc je, śpisz lepiej oraz masz więcej energii i chęci do działania. Odblokowujesz swój ukryty potencjał, wnosząc swoje zdrowie oraz biznes na wyższy poziom!


Okulary są dostępne w dwóch wersjach:

- Night Shield, pomarańczowe, które blokują 100% światła niebieskiego i używa się ich po zachodzie słońca,

- Day Shield, przezroczyste, które blokują około 40% światła niebieskiego i używa się ich w ciągu dnia.

Zamów swoją parę z -5% kodem rabatowym tygrysy i poczuj, jak to jest w końcu się porządnie wyspać i wstać bez budzika 😊

 

www.eyeshield.com

Fb: /EyeShieldPL


Insta: /eyeshield.pl

Show Buttons
Hide Buttons