Myjnia samochodowa – porady dla myślących o inwestycji

Myślisz o inwestycji w myjnię samochodową? Nasuwa Ci się wiele pytań związanych z tą branżą? Zdobywca tytułu Firmy Roku 2016, producent najlepszej jakości myjni bezdotykowych BKF SP. Z O.O., odpowiada na 5 najważniejszych pytań.

  1. Kto inwestuje w myjnie samochodowe i czy jest to rentowny interes?

Myjnie bezdotykowe cieszą się w Polsce największą popularnością wśród użytkowników myjni samochodowych. Mimo iż obserwujemy pewne nasycenie rynku, myjnia jest dalej dobrym pomysłem na biznes. Inwestycja opłaca się wszystkim, którzy dobrze skalkulują biznesplan. Jest to w szczególności dobry pomysł dla posiadaczy stacji paliw. Najkorzystniejsza sytuacja to taka, kiedy przyszły posiadacz myjni ma atrakcyjną działkę, dogodnie położoną i dobrze skomunikowaną. Polecanymi miejscami do inwestycji są nowo wybudowane osiedla lub parki przemysłowe. Myjnia bezdotykowa jest również dobrym pomysłem na interes w mniejszych miejscowościach, gdzie nie ma takiego nasycenia jak w dużych miasta, lub nawet na wsi, co udowodniło już wielu klientów BKF. Zwrot inwestycji jest możliwy nawet po 2 latach, w zależności od atrakcyjności obiektu oraz o od tego czy myjnia finansowana jest z własnych środków, czy też kredytów lub leasingu. A o tym jak wygląda cały proces otworzenia własnej myjni można przeczytać na blogu BKF.

  1. Jaka jest żywotność myjni?

Podobnie jak w przypadku użytkowania samochodu, żywotność myjni zależy od tego jak właściciel o nią dba. Aby myjnia była w dobrej kondycji jak najdłużej należy stosować się do zaleceń serwisowych oraz regularnie wykonywać przeglądy. Przykładem świetnie działającej myjni może być myjnia produkcji BKF ze Strzelec Opolskich, która niedawno była przez nas modernizowana i działa bez zarzutu od 2001 roku .

  1. Które elementy myjni są najważniejsze?

Dla inwestora najistotniejsza powinna być jakość urządzenia oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, które usprawniają działanie myjni. Wysoka jakość komponentów sprawia, że właściciel myjni może skupić się na zarządzaniu myjnią (BKF proponuje autorskie “zarządzanie myjnią w chmurze”), zamiast marnować czas i pieniądze na częste i kosztowne wizyty serwisu. Najlepszej jakości urządzenia gwarantują wysokie ciśnienie i dobry efekt mycia, a co za tym idzie zadowolenie klientów. Warto dodać, że żaden inwestor nie powinien zapominać o tym, że pieniądze zainwestowane w nowoczesną technologię zwrócą się z nawiązką. Innowacyjne rozwiązania takie jak np. płatność pay pas na myjni, karty

lojalnościowe czy stworzony przez BKF system Yeti, to czysty zysk dla właściciela myjni. Same płatności kartą za mycie to obrót większy o około 20%. Natomiast najwyższej klasy system zarządzania myjnią BKF Client Module, pozwoli inwestorowi zaoszczędzić czas i ograniczyć wizyty na myjni do niezbędnego minimum. A więcej o Client Module oraz innych nowoczesnych rozwiązaniach można przeczytać na blogu BKF.

  1. Co podczas budowy myjni leży pod stronie producenta, a co po stronie kupca?

Producent myjni dostarcza projekt myjni oraz urządzenia. Natomiast wszystkie prace związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę, czy też wszelkich umów z dostawcami mediów oraz pracami ziemnymi leżą po stronie kupującego myjnię. Warto dodać, że są dwie możliwości załatwiania formalności: można wynająć architekta, który załatwi całą papierkową robotę lub można samodzielnie prowadzić sprawę, a architektowi zlecić wyłącznie wykonanie adaptacji.

  1. Dlaczego klienci wybierają produkty BKF ?
  • Doświadczenie 

Istniejemy już ponad 20 la

t na rynku, jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy.

  • Jakość i innowacyjność 

Nasze myjnie są najwyższej jakości. Ponadto codziennie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które pozwalają na polepszenie naszego produktu.

  • Liczba realizacji

Liczby świadczą same za siebie. Jesteśmy czołowym producentem, zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Eksportujemy do 16 krajów.

  • Zadowolenie klientów

Nasi klienci są usatysfakcjonowani ze swojego wyboru i zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie. Począwszy od projektu, po użytkowanie myjni. Nie zapominamy o naszych klientach po sprzedaniu im produktu.

  • Polski produkt

Myjnie BKF to polska myśl technologiczna i polski kapitał, co uważamy za atut i powód do dumy.

Show Buttons
Hide Buttons