Najlepszą wizytówką firmy są pracownicy

Najlepszą wizytówką standardów firmy i tego, co dzieje się wewnątrz organizacji są zawsze jej pracownicy. O marce Tax Care jako pracodawcy opowiedzą przedstawiciele Centrali, Obszaru Usług Księgowych oraz Pionu Sprzedaży.

Katarzyna Oksińska – Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac (w Tax Care od października 2011)

Do Tax Care dołączyłam w 2011 roku na stanowisko Specjalisty. Szeroki zakres zadań merytorycznych oraz udział w corocznych, finansowanych przez firmę szkoleniach aktualizujących wiedzę zaowocował w 2015 roku moim awansem na stanowisko Starszego Specjalisty. Równolegle mogłam realizować się w życiu rodzinnym – stabilne zatrudnienie dało mi poczucie bezpieczeństwa, a po urlopie macierzyńskim mogłam bez problemu powrócić na dotychczasowe stanowisko pracy.

W tak dużej i prężnie działającej spółce trzeba szybko reagować na wszelkie zmiany, dlatego ważna jest elastyczność i umiejętność dostosowania się do sytuacji. Dobrze odnajdą się u nas osoby otwarte na nowe doświadczenia, dynamiczne, z wysokimi aspiracjami zawodowymi.

 

Marcin Bebko – Specjalista ds. Rozwoju Projektu (w Tax Care od grudnia 2011)

Zaczynałem jako osoba odpowiedzialna za sporządzanie raportów w zespole zajmującym się pomocą w zakładaniu działalności gospodarczej klientom rozpoczynającym współpracę z Tax Care. Na przełomie 2012 i 2013 roku wziąłem udział w wewnętrznej rekrutacji i zostałem Koordynatorem Zespołu w ramach Telefonicznego Centrum Księgowego. Mój zespół odpowiedzialny był za wsparcie Klientów TC w zakresie obsługi księgowej. Dziś pracuję w Centrali spółki i w swojej pracy wykorzystuję wcześniejsze doświadczenia. Aktualnie zajmuję się rozwojem systemu wewnętrznego, z którego na co dzień  korzystają nasze księgowe we współpracy z klientami.

Odnajdzie się u nas każdy kto jest otwarty na zmiany, i potrafi pracować zespołowo. Firma  docenia potencjał ludzi i daje  możliwości awansu wewnętrznego.

 

Barbara Konofalska-Tomczyk –  Manager Zespołu Księgowego ( w Tax Care od sierpnia 2010)

Najmocniejszą stroną TC są fantastyczni ludzie, którzy tu pracują. Atmosfera panująca w zespołach jest niepowtarzalna, wszyscy pomagamy sobie nawzajem, jesteśmy trochę jak rodzina.

Mocną stroną TC jako pracodawcy jest przejrzysta ścieżka kariery. . Z mojego zespołu wiele osób awansowało zarówno na stanowisko  menedżerskie, jak również przeszło do  innych działów firmy : wsparcia podatkowego, systemów księgowych.  TC jako firma stawia na „swoich” – kształci ludzi i pozwala im rozwinąć skrzydła na innych stanowiskach. To rzadkość na obecnym rynku pracy.

Firma bardzo dba o szkolenie księgowych – odbywa się to przy udziale Działu Podatkowego, a na platformie e-learningowej udostępniane są materiały merytoryczne oraz testy sprawdzające naszą wiedzę.

TC daje też szansę młodym, wchodzącym na rynek pracy. Prowadzimy program stażowy „Talent Certyfikowany’ dla studentów i absolwentów. Najlepszych zatrudniamy na stanowisko Pomocy księgowej i dalej kształcimy, dając im szansę na start w zawodzie księgowego.

 

Piotr Hejmanowski – Ekspert Biznesowy Prestige (w Tax Care od marca 2012)

Na początku zajmowałem stanowisko Eksperta Biznesowego ds. finansowych i inwestycyjnych. W kolejnym roku awansowałem na starszego eksperta ds. produktów księgowych, gdzie po pół roku awansowano mnie za bardzo dobre wyniki na Eksperta Biznesowego Prestige – dołączyłem tym samym do elitarnej grupy doradców, których na ten czas było w Polsce pięciu. W roku 2014 zostałem zastępcą dyrektora oddziału, a następnie dyrektorem oddziału. W związku z dynamicznym rozwojem firmy , otrzymałem propozycję uczestnictwa w jednym z projektów, który jak się później okazało, stał się projektem strategicznym TC. W chwili obecnej zajmuję stanowisko Eksperta Biznesowego Prestige, a do moich zadań należy wsparcie księgowo-prawne dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Bez wątpienia mocną stroną TC, jako pracodawcy jest możliwość rozwoju. To jest bardzo istotne w obecnych czasach i wyróżnia  nas  na rynku. TC nie boi się inwestować w pracownika – posiada jasno zdefiniowany system szkoleń, mający na celu podniesienie jego kwalifikacji, które w efekcie przekładają się na ekwiwalent finansowy.

 

Zapisz

Zapisz

Show Buttons
Hide Buttons