Największa konferencja marketingowa w Polsce wraca stacjonarnie!

 

21-24 września 2021 odbędzie się kolejna edycja największej konferencji marketingowej w Polsce – I ​​❤ marketing. Marketerzy spotkają się w Multikinie Złote Tarasy niemal po dwóch latach przerwy od poprzedniej edycji stacjonarnej.


Event potrwa cztery dni i zgromadzi ok. 1200 uczestników oraz 40 prelegentek i prelegentów. Konferencja to przede wszystkim dawka skondensowanej wiedzy, bo każdy występujący to ekspert w swojej dziedzinie, a na przekazanie cennych wskazówek ma jedynie 18 minut. Dzięki temu musi maksymalnie wykorzystać czas i skupić się na tym, co naprawdę istotne. Co więcej, prelegentki i prelegenci rywalizują między sobą o miano najlepszego wystąpienia, a o ich wynagrodzeniu decyduje publiczność, która ocenia wszystkie prelekcje. Po każdej prezentacji odbędzie się panel dyskusyjny, podczas którego występujący odpowiedzą na pytania publiczności oraz pozostałych prelegentek i prelegentów.


Konferencja została podzielona na cztery dni tematyczne:


I ❤ ads & analytics


I ❤ social media
I ❤ marketing


I ❤ seo & content


Dzięki temu każdy znajdzie odpowiedni dla siebie obszar. Uczestnicy sami decydują czy chcą obejrzeć wszystkie prelekcje, czy wezmą udział jedynie w danym bloku.
Zaletą konferencji jest również to, że są tutaj przedstawiciele zarówno korporacji, MŚP, agencji reklamowych i interaktywnych, a także osoby pracujące w PR i sprzedaży. Dzięki temu networking stoi na bardzo wysokim poziomie, a wiele spotkań biznesowych można odbyć w czasie samego wydarzenia.


Aby dowiedzieć się więcej o konferencji, warto zajrzeć na stronę internetową ilovemkt.pl

Show Buttons
Hide Buttons