Oczyść organizm bezpiecznie i zdrowo z Dietering.com

Nie trzeba udowadniać, że warzywa i owoce w diecie człowieka są elementem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Świadczy o tym wiele badań oraz związanych z nimi doświadczeń. Zawierają one bogactwo cennych składników, które wykazują korzystne działanie.

Każde z warzyw i owoców charakteryzuje się różnym składem chemicznym. Wiedza o tym, świadomość korzystnego oddziaływania oraz dostępność do szerokiej gamy surowców wysokiej jakości pozwala komponować je w mieszanki wykazujące działania oczyszczające oraz odżywcze pod względem składników mineralnych, witamin i enzymów. Tak właśnie powstała zdrowa terapia sokowa – koktajle oczyszczające tłoczone na zimno o właściwościach detoksykujących.

Kuracja składa się z 6 koktajli na dzień które zastępują potrzebę konsumpcji tradycyjnych posiłków. Skomponowane mieszanki to efekt wytężonych prac zespołu dietetyków, którzy zadbali o najwyższą dawkę wartości odżywczych. Sam decydujesz jak długo trwa kuracja – jeden dzień, trzy dni, pięć dni lub siedem dni. Skoncentrowana dawka cennych składników pozwala na szybkie ich wykorzystanie przez organizm – wchłonięte zostają przez układ krwionośny a następnie w pełni wykorzystane. Do produkcji 1 butelki soku wykorzystujemy od 1,5-2 kg świeżych owoców i warzyw. Koktajle oczyszczające tłoczone są metodą Cold Press, nie poddawane są procesowi pasteryzacji, nie zawierają środków konserwujących, nie zawierają cukru, a dzięki transportowi w warunkach chłodniczych zachowują najwyższą jakość.

Kuracja sokami stanowi również uzupełnienie codziennej diety. Zdrowa terapia sokowa to świetny wstęp do diet redukcyjnych oraz zmiany dotychczasowych nawyków żywieniowych. Poniżej przedstawiamy korzyści wynikające z przeprowadzenia kuracji:

• oczyszczenie organizmu z toksyn;

• dostarczenie skoncentrowanej dawki witamin i składników mineralnych niezbędnych w procesach regeneracyjnych;

• uczucie lekkości i świeżości;

• wzmocnienie organizmu oraz odporności;

• przypływ energii i sił witalnych;

• poprawa wyglądu włosów, skóry i paznokci;

• poprawa wydolności psychicznej, fizycznej oraz wzrost poziomu koncentracji

• lepszy sen;

Odżywienie organizmu gwarantuje odzyskanie sił witalnych oraz energii do stawiania czoła nowym wyzwaniom dnia codziennego. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi pakietami oraz dopasowanie ich do własnych możliwości oraz realizacji zamierzonych celów.

Zapoznaj się z naszymi programami:

– SOFT

– OPTIMUM

– MEDIUM

– EXPERT

 

 

 

 

Show Buttons
Hide Buttons