Weź udział w 17. Badaniu wykorzystania poczty elektronicznej i zgarnij nagrodę

 

Rozpoczęła się 17. edycja Ogólnopolskiego Badania Poczty Elektronicznej. Badanie Poczty przeprowadzane co roku przez SARE w okresie jesiennym, jest już tradycją, a raport publikowany pod koniec roku jest źródłem cennej wiedzy na temat zmian w świecie e-mail marketingu i ciągle rozwijającej się automatyzacji. Ponadto Badanie pozwala poznać polskich Internautów – rozszyfrować ich preferencje i sposoby wykorzystywania kanału e-mail.

Podobnie, jak w ubiegłych latach Badanie Poczty przeprowadzane jest za pomocą modułu ankiet systemu SARE, który umożliwia prowadzenie samodzielnych projektów badawczych oraz za pomocą panelu BioStat® Centrum Badawczo-Rozwojowego. Samo badanie zostało podzielone na dwie części. Pierwsza skierowana jest do wszystkich użytkowników poczty elektronicznej, natomiast druga część, rozbudowana o pytania związane z e-mail marketingiem oraz marketing automation, skierowana jest do marketerów. Ankieta jest dostępna dla respondentów od 15.10.2020 do 30.10.2020.

Przedstawione w ogólnodostępnym raporcie odpowiedzi użytkowników poczty oraz pracowników firm z różnych branż pozwolą nam zebrać wartościowe dane, na podstawie których wiele biznesów może tworzyć swoją strategię marketingową.

Czego dowiemy się w tym roku na temat e-mail marketingu?

●  Jak wpłynęły obostrzenia związane z pandemią na e-mail marketing?

●  Czy chętnie subskrybujemy newslettery?

●  Ile spamu wpada codziennie do naszych skrzynek odbiorczych?

●  Jak wielu marketerów korzysta z marketing automation?

Wyniki badania przeprowadzonego przez SARE i BioStat® Centrum Badawczo-Rozwojowe pozwolą stworzyć wartościowy i bogaty w konkretne dane raport, poruszający takie tematy jak:

 •   popularność e-mail marketingu w 2020 roku,

 •   połączenia e-mail marketingu z innymi kanałami komunikacji,

 •   wymagań współczesnych użytkowników Internetu.

  Dodatkowo raport wzbogacą komentarze doświadczonych ekspertów z branży!

  W jaki sposób można wziąć udział w badaniu?

  Aby wypełnić ankietę, należy wejść na stronę ​www.sare.pl/ankieta​.
  Dla osób, które wypełnią ankietę i najlepiej odpowiedzą na pytanie konkursowe, przygotowaliśmy nagrody.

  Patronami tegorocznego badania są:

BioStat, Szef Sprzedaży, Brief.pl, Izba Gospodarki Elektronicznej, Marketer+ , Magazyn Tygrysy Biznesu, Nowy Marketing, IAB, Inis, Salelifter, JU: Agencja – prowadzimy w digitalu.

Show Buttons
Hide Buttons